Tinkamas aprūpinimas maisto medžiagomis

HiPP JUNIOR COMBIOTIC® sukurtas taip, kad būtų patenkinti specialūs mažų vaikų maisto medžiagų poreikiai. Nustatyta, kad daugiau nei pusei vaikų Vokietijoje, trūksta vitamino D. Šio vitamino kiekiai ir vaikų skaičius, kurių organizmas stokoja vitamino D, priklauso nuo metų laiko. Tyrimai parodė, kad pakankamas vitamino D lygis (≥20 ng/ml) pasiekiamas tik vasaros metu, o likusią metų dalį vaikai gauna per mažai „saulės“ vitamino.

Šaltinis: Kunz ir kt., European Journal of Nutrition, 2018

Vitamino D sumažėjimas organizme šaltuoju metų laiku siejamas su nepakankamu buvimu saulėje. Daugiau nei 90 % vitamino D pagaminama odoje, o vos 5-10 % būtino kiekio gauname iš maisto produktų. Tose šalyse, kurios gana stipriai nutolusios nuo pusiaujo, tame tarpe ir Lietuvoje, žmogaus organizme pakankamas vitamino D kiekis nepagaminamas.

Šaltinis: Hower ir kt., European Journal of Pediatrics, 2013

2013 m. atlikto tyrimo (Hower ir kt.) metu nustatyta, kad žiemos metu vartojant HiPP JUNIOR COMBIOTIC® 2+ pieno gėrimą, ne tik galima išvengti vitamino D sumažėjimo, bet net ir padidinti jo kiekį. Įrodyta, kad geriant liesą karvės pieną to pasiekti nepavyko.