Tvari gamyba įmonėje

HiPP įmonei aplinką tausojanti gamyba nėra tik reklaminis triukas. Daugiau nei prieš 60 metų mes įsipareigojome gaminti ekologišką maistą. Kaip novatoriška įmonė, mes turėjome didelę įtaką, kuriant tvarios gamybos standartus. Mūsų tvarios gamybos valdymas yra nukreiptas į įmonę, kaip į visumą, taip pat į atskirus gamybos grandinės elementus. 

HiPP sukurtus standartus įgyvendiname tiekėjų įmonėse ir gamyklose, kad būtų užtikrinta kokybė, aplinkos apsauga, socialinė gerovė ir lygybė, kurią mes puoselėjame ir garantuojame.

 

Tvarumas yra mūsų įmonės prioritetas

Tvaraus valdymo sistema yra įdiegta ir mūsų įmonės vadovybėje. Kiekviename įmonės skyriuje yra paskirti asmenys, atsakingi už tvarią bei harmoningą gamybą. Jie aktyviai dirba plėtojant ir įgyvendinant gamtą tausojančios gamybos tikslus.

Dokumentų rengimas

Tvarios gamybos ataskaitose mes pateikiame visus svarbiausius įmonės rodiklius ir nurodome metinius tikslus. Visos HiPP vietos sertifikuotos pagal ISO 14001 standartą. Pfafenhofenas buvo pirmasis miestas, kuriame 1997 metais HiPP įmonė buvo sertifikuota. Taip pat buvo patvirtinta pagal EMAS standartus (EMAS - Europos Sąjungos aplinkosaugos vadybos ir audito sistema).

Apdovanojimai

2013 m. „Tvariausiai besivystančios įmonės“ apdovanojimas 

Vartotojai (tyrime dalyvavo 8400 asmenų) balsavo už HiPP įmonę, kaip labiausiai darnoje su gamta veikiančią kompaniją Vokietijoje.

2013 m. CSR (Corporate Social Responsibility, Įmonių socialinė atsakomybė) apdovanojimas iš Vokietijos Federalinės Vyriausybės 

HiPP kompanija buvo apdovanota už įsipareigojimus aplinkosaugos ir bendruomeninėje veikloje, verslo valdymo, rinkos ir darbo srityse (įmonių, kuriose dirba 500-4999 darbuotojų, kategorijoje).

2012 m. „Vokietijos darnaus vystymosi apdovanojimas“ 

HiPP kompanija buvo pagerbta kaip viena iš trijų darniai besivystančių kompanijų Vokietijoje.

2011 m. „Vokietijos Solar apdovanojimas”

EUROSOLAR (Europos atsinaujinančių energijos šaltinių asociacija) įteikė apdovanojimą HiPP už pavyzdinį atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą.

2011 m. apdovanojimas „Gerbiamas verslininkas“

Nutarimas dėl kolektyvinio kapitalo investicijų (KKV) pagerbė įmones už etišką elgesį su savo darbuotojais, klientais ir visuomene. Kaip etalonai taip pat yra įsipareigojimas piliečiams, verslo drąsa ir sąžiningas valdymas.

2010 m. „Metų verslininko“ apdovanojimas

Šis apdovanojimas skiriamas už ekonominės galios ugdymą, ypatingą atsakomybės jausmą ir socialinę atsakomybę.

2009 m. „Vokietijos darnaus vystymosi apdovanojimas“ kategorijoje „Geriausias pirkinys“ atiteko HiPP už atsakingą žaliavų pirkimą. 

Bendradarbiavimas

Mes matome save kaip besimokančią organizaciją, užmezgame ryšius ir glaudžiai bendradarbiaujame su universitetais, mokslo institucijomis ir kitais partneriais.