Kodėl svarbios omega-3 riebalų rūgštys, kurios gaunamos iš rapsų aliejaus?

Vaikų mitybos tyrimų institutas ypatingai rekomenduoja vaikų mityboje naudoti rapsų aliejų, nes jame be kitų privalumų yra didelis omega-3 kiekis.

Svarbiausias kūdikio sveiko vystymosi veiksnys – tėvų meilė ir globa.Visapusis kūdikio vystymasis labai priklauso nuo jam skiriamo dėmesio ir pagalbos padedant atrasti naują pasaulį.  Subalansuota mažylio mityba taip pat atlieka reikšmingą rolę jo gyvenime.

Vis daugiau ir daugiau dėmesio sulaukia omega-3 riebalų rūgštys.  Jos labai svarbios kūdikystės laikotarpiu, nes padeda palaikyti smegenų ir nervų sistemos vystymąsi. Kūdikio smegenys sparčiausiai auga kūdikystėje ir vaikystėje. Todėl šiame amžiuje svarbu naudoti omega-3 riebalų rūgštis.

Vienas iš geriausių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių yra rapsų aliejus. Rapsų aliejus turi ypatingai daug omega-3 riebalų rūgščių – dešimt kartų daugiau nei alyvuogių aliejus, o rapsų aliejaus riebalų rūgščių struktūra yra labai palanki organizmui įsisavinti šias omega-3 riebalų rūgštis. Dar viena teigiama rapsų aliejaus, kurį naudojame kūdikių maiste, pusė - švelnus skonis. Be to jis nekeičia vaiko maisto skonio.

HiPP Daržovių ir mėsos patiekaluose kūdikiams nuo 4 mėn. naudojamas ekologiškas  rapsų aliejus. HiPP ekologiško tolesnio maitinimo pieno mišinio sudėtyje taip pat yra vertingų ekologiškų omega-3 riebalų rūgščių. Taigi Jūs galite būti tikri, kad Jūsų vaikas, valgydamas papildomą maistą, gauna viską, kas reikalinga jo amžiaus grupės vaikams.

*Omega-3 riebalų rūgštys padeda palaikyti smegenų ir nervinio audinio vystymąsi. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Klausimas Klausui Hippui (Claus Hipp):

Ar garantuojate ekologišką produktų kokybę ir netgi rapsų aliejaus?

Taip, žinoma. Mūsų įsipareigojimai, gaminant ekologišką maistą, reiškia, kad visos sudėtinės dalys yra aukščiausios ekologiškos kokybės. Pagal ekologinio ūkininkavimo reglamentą negalimi naudoti GMO. Asmeniškai aš galvoju, kad genetiškai modifikuoti organizmai neturėtų būti naudojami jokiame maiste, ne tik kūdikių maiste.

Tai garantuoju savo vardu.