Nėščiosios odos priežiūra

Nėštumo metu kiekvienos moters oda keičiasi

Nors nėščiosios veido oda atrodo gražesnė ir skaistesnė, tačiau krūtinės, pilvo ir šlaunų odai reikia ypatingo dėmesio. Moters jungiamasis audinys iš prigimties sukurtas taip, kad jis galėtų plėstis. Be to, nėštumo metu specialūs hormonai padeda palaikyti audinio elastingumą ir didėjant augančio vaisiaus vietos poreikiui oda prisitaiko. 

Nepaisant to, dažnai nėštumo metu oda persitempia  (ypač pilvo, krūtinės, šlaunų, sėdmenų srityse) ir atsiranda negražios tempimo žymės ar strijos. Tempiantis pilvo odai ir keičiantis hormonų pusiausvyrai, ypač nėštumo pabaigoje, pilvo oda gali išsausėti, stipriai išsausėti ir perštėti. Reguliari odos  priežiūra gali palaikyti odos elastingumą.

Odos priežiūra

Odos apsauga ir jos maitinimas yra būtent tai, ko jai dabar reikia. 
HiPP priežiūros priemonės yra puikus pasirinkimas. Jose nėra nieko, kas netiktų jautriai odai ir yra ypač švelnios.

HiPP Mamasanft sudėtyje yra ekologiško migdolų, kuriems išduodami specialūs sertifikatai, aliejaus. Dėl savo sudėties jie priklauso labiausiai vertinamų aliejų rūšiai, kurie naudojami odos priežiūrai. Jame gausu labai odai tinkamų nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios maitina ir saugo odą.

Ekologiškas migdolų aliejus ypač tinka jautriai ir sausai odai, todėl puikiai tinka kūdikių odos priežiūrai. Kas tinka mažutėlių kūdikių odai, tai taip pat puoselės ir saugos Jūsų odą.