Maitina ir saugo

Švelnus kremas palaikyti normalų odos balansą

Nuo pat pirmos dienos kūdikiams reikia mūsų meilės. Dalelę meilės galime jiems perteikti pasirinkdami tinkamas kūdikių odos priežiūros priemones. HiPP Babysanft odos priežiūros priemonės apsaugo Jūsų kūdikio odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Kada ir ar dažnai kūdikį tepti kremu?

Keletą kartų per dieną Jūs galite švelniai patepti kremu veidą ir rankas.  Visą  kūną kruopščiai ištepkite po maudymosi. HiPP Babysanft pienelis losjonas labai gerai įsigeria į odą ir palaiko jos drėgmę.

Intensyvesnei odos priežiūrai, ypač tų kūno vietų, kurias labiau veikia aplinka, pavyzdžiui, veido ir rankų, naudokite HiPP Babysanft veido ir kūno kremą. Jis greitai įsigeria į odą ir palaiko stabilią odos pusiausvyrą.

Kada kūdikio odai reikia ypatingos priežiūros?

Atšalus orams kūdikio odai reikia ypatingos priežiūros. Tai svarbu rudens-žiemos laikotarpiu, kai prasideda šildymo sezonas, ir, žinoma, po maudynių. HiPP Babysanft Balzamas nuo vėjo ir šalčio yra riebus ir saugo sausą odelę nuo išsausėjimo. Jis taip pat labai tinka normalios odos apsaugai, kai norime išvengti nepalankių orų sukeltų sudirginimų. HiPP Babysanft Balzamas nuo vėjo ir šalčio gerai susigeria ir natūraliai saugo kūdikio odelę.