Pokalbis su Klausu Hippu (Claus Hipp)

Iš įsitikinimų: pieno mišinių ekologinė kokybė

Vardas HiPP pirmiausia asocijuojasi su kūdikių maistu stikliniuose indeliuose. Kada HiPP pieno mišiniai pradėti gaminti?

C. Hipp: Nedaug žmonių žino, kad mes gaminame pieno mišinius daugiau nei 40 metų. Jau daugiau nei 18 metų jų gamyboje mes naudojame ekologiškas žaliavas. Ir, žinoma, pieno mišiniai yra tokios pačios kokybės, kaip ir ekologiškas kūdikių maistas indeliuose.

 

Kodėl jūs naudojate ekologišką  pieną?

C. Hipp: Kadangi  pienas yra svarbiausia sudėtinė pieno mišinių dalis, mums labai svarbu iš kur pienas gaunamas ir kaip karvės šeriamos. Mūsų  karvės laikomos tinkamomis sąlygomis, atsižvelgiant į rūšį ir šeriamos  tik žole, šienu ir grūdais. Genetiškai modifikuoti pašarai nėra naudojami ekologiniuose ūkiuose.

Ekologiška kokybė yra svarbi ne tik dėl produktų kokybės - nenaudojant  cheminių purškalų, mes saugome gamtą, aplinką, kurioje auga mūsų vaikai ir anūkai.

 

Kodėl HiPP nusprendė taikyti ekologinę  kokybę  ir  mišiniams?

C. Hipp:  Dirbti  kūdikiams yra didelė atsakomybė. Pagal mūsų 50 metų ekologines tradicijas, gaminant pieno produktus, nusprendėme naudoti griežtai kontroliuojamą ekologišką pieną . Žinoma, tai reikalauja labai daug papildomo darbo, todėl yra šiek tiek brangesnis nei įprastinis pienas. Dėl šios priežasties kiti gamintojai vengia ekologiškų produktų gamybos, bet galiu patikinti: tai verta.