Maitinimas iš buteliuko

Kokia turi būti vandens temperatūra, kad pieno milteliai ištirptų?

Negalima pieno mišinio miltelių maišyti su verdančiu vandeniu. Naudokite virintą ir atvėsintą iki 40–50°C temperatūros vandenį. Tokioje temperatūroje geriausiai tirpsta HiPP pieno mišinio milteliai, be to išsaugomi vitaminai ir natūralios pieno rūgšties bakterijos. Tam, kad būtų pasiekta pageidaujamą (40-50°C) temperatūrą, indą su šviežiai virintu vandeniu kelioms minutėms įdėkite į šalto vandens vonelę.

Kaip nustatyti ar gėrimas yra tinkamos vartoti temperatūros?

Užlašinkite kelis lašus mišinuko ant savo riešo. Turite jausti malonią šilumą. 

Ar pieno mišinį galima šildyti mikrobangų krosnelėje?

Jei pieno mišinį paruošetė pagal instrukciją, kuri yra ant pakuotės, jo nebereikia šildyti, nes jis yra tinkamos temperatūros.

Ar galiu šiltai laikyti jau paruoštą pieno mišinį? 

Paruoštas pieno mišinys turi būti suvartotas iš karto. Tokiu būdu išlaikysite visus higienos reikalavimus. Net jei kūdikis neišgeria viso paruošto kiekio iš karto, kitam maitinimui prašome šviežiai paruošti mišinuką.

Laikymas

Atidarius pakuotę, pieno mišinys turi būti suvartotas per 3 savaites. Sandariai uždarytame folijos maišelyje produktas išliks šviežias ir skanus. Pieno mišiniai turi būti laikomi sausoje vėsioje (kambario temperatūros) vietoje, šalia neturi būti stiprų kvapą skleidžiančių medžiagų ar maisto produktų. Pieno mišinį galite laikyti ir specialioje HiPP pieno dėžutėje. 

Ar turite klausimų?

Skambinkite mums telefonu:

8 800 44800