Rūšiai būdingas auginimas

Atitinka natūralią, konkrečiai rūšiai būdingą gyvenimo aplinką.


Rūšiai būdingas auginimas. Kas tai?

Konkrečiai gyvulių rūšiai būdingas auginimas ir šėrimas yra pagrindinis ekologinio ūkininkavimo veiksnys. Teisiniai reikalavimai yra laba griežti: pašarai turi būti gaunami iš ekologinių ūkių ir juose neturi būti jokių antibiotikų, savybes gerinančių medžiagų ar genetiškai modifikuotų žaliavų. Gyvulių sveikatą taip pat užtikrina tinkamas veislių pasirinkimas, didelė judėjimo laisvė, dideli tvartai ir pakankamas šviesos kiekis.

HiPP darbuotojai reguliariai tikrina, ar gyvulių auginimo sąlygos atitinka visus HiPP keliamus gyvulių saugos reikalavimus. Šie visapusiški patikrinimai leidžia mums užtikrinti vartotojams, kad gyvuliai auginami tinkamai, konkrečiai rūšiai būdingose sąlygose.

Ekologiška jautiena

Galvijai ir veršeliai auginami natūralioje aplinkoje, ekologiniuose ūkiuose, kur jie gali laisvai judėti. Gyvuliai daug laiko praleidžia gryname ore. Puikios gyvenimo sąlygos užtikrina stiprią organizmo imuninę sistemą ir sveikatą. Griežtai draudžiama naudoti augimą skatinančias medžiagas. Gyvuliai šeriami tik ekologišku pašaru.

Ekologiška kiauliena

HiPP naudoja tik tų gyvulių mėsą, kurie visą gyvenimą buvo sveiki. Tai patvirtinama dokumentais. Kiaulidžių ir ganyklų erdvės, bandos skaičius yra nustatomi atsižvelgiant į kiaulių fiziologinius poreikius.

Ekologiška paukštiena

Paukščiai auginami jiems būdingomis sąlygomis, harmonijoje su gamta. Svarbų vaidmenį vaidina paukščių lesalai. HiPP ekologiniai viščiukai gauna ekologišką pašarą, kuriame nėra pridėta jokių profilaktinių medikamentų. Jie gali laisvai judėti, kapstytis ir naudotis „smėlio voniomis“. Juos nuolat stebi veterinarijos gydytojai. Kalakutai taip pat gyvena natūralioje aplinkoje, lauke, kur gali daug judėti. Ir, žinoma, jie lesinami tik ekologišku pašaru.