Ką reiškia ekologinė kokybė?

Kūdikiams, kurie negali arba gali tik iš dalies būti žindomi reikia pasirinkti pieno mišinį, kuris yra artimiausias  mamos pieno sudėčiai. Kūdikio organizmas vis dar yra labai jautrus. Štai kodėl pieno mišinių sudėtis aiškiai reglamentuojama įstatymais. Karvės pienas naudojamas kaip pagrindas, nes jame yra kalcio ir vertingą baltymų.  HiPP svarbu, kad būtų naudojami kuo natūralesni  produktai,  kiek tai įmanoma,  o ekologiškų pieno mišinių gamybai būtų naudojamas tik griežtai patikrintas ekologiškas pienas.

 


Daugiau nei 40 metų patirtis

HiPP ekologiški tolesnio maitinimo pieno mišiniai buvo sukurti kūdikių mitybos specialistų, remiantis mokslu pagrįstomis žiniomis, sukauptomis per 40 metų. Mes, gamindami pieno produktus, naudojame ekologiškas žaliavas, kurių atrankai keliami ypatingai aukšti reikalavimai ir viršija numatytus teisės aktuose. 

 

"Greenpeace": įvertinimas "rekomenduojama"

Tai patvirtina ir "Greenpeace" pirkinių patarėjas "pienas vaikams - be genų inžinerijos" iš didžiausių ir lengvai prieinamų pieno mišinių prekinių ženklų, tik HiPP ekologišką pieno mišinį įvertino, kaip "rekomenduojama".

Genetiškai modifikuotų augalų (pašarų) auginimas yra draudžiamas pagal ES ekologinio ūkininkavimo reglamentą. HiPP kompanija taip pat laikosi nuostatos, kad ekologinis ūkininkavimas ir genų inžinerija yra nesuderinama. Mūsų ilgametė ekologinių žaliavų perdirbimo patirtis garantuoja geriausią ekologinę kokybę. Kiekviena gamybinė partija yra patikrinama daugiau nei 600 kartus ir tai užtikrina maksimalų Jūsų kūdikio saugumą.

 

 HiPP ženklas „Ekologiška“ ("Organic")

HiPP ženklas „Ekologiška“ reiškia, kad Klausas Hippas (Claus Hipp) asmeniškai garantuoja ekologinę kokybę. Tai garantuoja aukščiausią kokybę, kuri pranoksta ES ekologijos reikalavimus. Be to, mūsų pasirenkama žaliava gerokai viršija griežtus teisinius reikalavimus.