Metafolin® - įkvėptas gamtos folatų šaltinis.

Folio rūgštis dažnai vadinama “nėštukių vitaminu”, nes šis vitaminas B atlieka ypač svarbų vaidmenį sklandžiam vaikelio vystymuisi.
Tai išlieka aktualu ir po kūdikio gimimo, nes folio rūgštis būtina pagrindiniams jo vystymosi etapams: ypač ląstelių dalijimosi ir augimo. Todėl ji yra vienas iš svarbiausių sveiko kūdikio augimo komponentų.

Kaip susiję folinė rūgštis, folatai ir Metafolin®?

Folio rūgštis yra sintetinė pramoniniu būdu pagaminta folato, kurio natūraliai yra augalinės ir gyvūninės kilmės maisto produktuose, taip pat mamos piene, forma. Folatus organizmas gali įsisavinti iš karto, tuo tarpu folinė rūgštis pirmiausia turi būti paverčiama/metabolizuojama į folatus.

Ar žinojote...?

Terminas folio rūgštis/folatai kilo iš lotynų kalbos žodžio „folium“ (lapas). Šis vitaminas B pirmiausia buvo išgautas iš špinatų.

Kuo Metafolin® skiriasi nuo įprastos folio rūgšties?

Metafolin® yra kalcio junginys, identiškas natūraliai organizme esančio folato formai. Todėl tai yra dar vienas žingsnis į priekį pereinant nuo įprastos folio rūgšties prie folatų.
Metafolin® yra natūrali folato forma. Jis taip pat yra natūralaus folato komponentas, randamas motinos piene. Tai reiškia, kad Metafolin®-komponentai yra motinos piene.

Daugiau informacijos apie motinos pieno komponentus.

Metafolin® - tai komponentas, kurį kiekvienas kūdikis gali iš karto vartoti.

Panašiai kaip folatai motinos piene, Metafolin® yra iš karto organizmo įsisavinamas – galima sakyti, kad jis jau yra „paruoštas vartoti“.
Folio rūgšties metabolizmas yra daug sudėtingesnis, nes organizmas turi jį „suaktyvinti“, kol jis bus prieinamas - skirtingai nei folatai ar Metafolin® kuriuos organizmas gali iš karto apdoroti.

Metafolin® - natūralus folatų šaltinis – kiekvienam garantuoja lengvą folatų įsisavinimą.

 

*Metafolin® yra registruotas Merck KGaA prekės ženklas, Darmštadtas, Vokietija.