Žuvų išteklius tausojanti žvejyba

Gamindami produktus naudojame tik tokią žuvį, kuri gaunama iš žuvų išteklius tausojančių, MSC sertifikatą turinčių ekologinių akvakultūros įmonių. MSC sertifikatas užtikrina, kad jos kontroliuojama žuvininkystė atitinka nustatytus aplinkos apsaugos standartus, tausoja žuvų populiacijas ir veikia pagal efektyvaus valdymo principus.

Siekiant užtikrinti geriausią žuvies kokybę, aplinkos sąlygos nuolat tikrinamos ir parenkamos ypač geros žvejybos vietos atvirose jūrose.

Šiomis priemonėmis HiPP prisideda prie kovos su neribota žvejyba jūrose, kad mažieji vartotojai galėtų mėgautis žuvimi ne tik dabar, bet ir tada, kai jie suaugs.

Jūrų valdymo taryba (angl., Marine Stewardship Council, MSC) yra nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, nustatanti atsakingos žuvininkystės standartą. Nepriklausomi ekspertai nuolat tikrina, ar žvejai laikosi ir atitinka aukščiausius MSC standartus. Šie standartai garantuoja, kad žuvis gaunama iš sertifikuotų žuvininkystės plotų, kur užtikrinamas optimalus žvejybos lygis bei sumažinamas neigiamas poveikis aplinkai.