Mitybos planas

HiPP Kūdikių mitybos planas sudarytas pasitelkiant tiek mitybos, tiek pediatrijos mokslo žinias bei daugiametę mūsų mitybos specialistų patirtį.   

Mitybos planas yra rekomendacinio pobūdžio vadovas. Neverskite kūdikio valgyti per prievartą, jeigu jis kartais neturi apetito - juk taip nutinka ir suaugusiesiems.

Mamos pienas yra geriausias kūdikio maistas.

*Papildomą maitinimą pradėkite duoti kūdikiui pasitarę gydytoju ne anksčiau 4 mėn. ir ne vėliau 6 mėn.

Subalansuotą mitybą užtikrinsite į kūdikio mitybą įtraukę įvairias košes.

Kūdikių, kurie turi polinkį į alergiją, maitinimas

Daugiau informacijos apie kūdikių, kurie linkę į alergiją, maitinimą rasite čia

  • Mamos pienas yra geriausias kūdikio maistas. Jeigu mama dėl tam tikrų priežasčių negali žindyti, tokiu atveju rekomenduojama vartoti hipoalerginį mišinį (pvz., nuo 6 mėn. HiPP HA2 Combiotic®).
  • Pradedant papildomą maitinimą rekomenduojama vadovautis tomis pačiomis taisyklėmis, kaip ir kūdikiams, kurie nėra linkę į alergiją. Papildomą maitinimą pradėkite ne anksčiau 4 mėnesių, tačiau ne vėliau 6 mėnesio – vėlesnis papildomo maitinimo įvedimas nėra alergijos prevencijos priemonė.
  • Svarbu papildomą maitinimą pradėti palaipsniui. Tokiu būdu kūdikis žingsnis po žingsnio pripras prie naujo maisto, o Jums nebus sudėtinga įvertinti, ar jis gerai toleruoja vieną ar kitą naują patiekalą. Produktai, kurie gali tikti kūdikiui, ženklinami simboliu dešinėje.
  • Kai vaiko vienas maitinimas pienu pilnai pakeičiamas į maitinimą papildomu tirštu maistu, tai kitus maitinimus jis jau gali valgyti tolesnio maitinimo mišinį HA2 Combiotic®.

Dėl kūdikio maitinimo pasitarkite su gydytoju.

HiPP maisto produktų grupes atpažinsite pagal etikečių laukelio, kuriame nurodytas maitinimo amžius, spalvą: