Kūdikio mitybos planas: nuo 10 iki 12 mėnesio*

Motinos pienu rekomenduojama maitinti kuo ilgiau.

* Papildomi maisto produktai į kūdikio mitybą turi būti įvedami palaipsniui ne anksčiau nei kūdikiui sueina 4 mėnesiai, bet ne vėliau, nei sulaukia 6 mėnesių amžiaus.

Ar jau kūdikiams laikas vartoti suaugusiųjų maistą? Ne visai taip. Vaikų maiste turi būti mažiau prieskonių, druskos, jis turi būti lengvai virškinamas, paprastos receptūros. Kai ką galite pasiūlyti mažajam gurmanui nuo bendro šeimos stalo – jiems bus malonu atrasti naujus skonius.

Pusryčiai: svarbiausiu dienos pradžios maistu išlieka maitinimas pienu: mamos pienas arba ekologiškas tolesnio maitinimo pieno mišinys HiPP 2. Nuo 12 mėn. savo mažyliui pusryčiams galite paruošti būtent šio amžiaus vaikams skirtą pieną HiPP 3.

Jūsų vaikas susižavėjęs duona? Puikūs pusryčiai: riekelė duonos su puodeliu ekologiško tolesnio maitinimo pieno mišinio HiPP 2 arba pieno gėrimo HiPP 3. 

Priešpiečiai: Vaisių ir grūdų tyrelės – tinkamas patiekalas šiuo dienos metu. HiPP Vaisių tyrelė arba HiPP Vaisiai su jogurtu bus puikus užkandis Jūsų vaikui tarp pagrindinių maitinimų.

Pietūs: Daržovių patiekalai su mėsa kūdikiams nuo 12 mėn. su mažais maisto gabaliukais yra tinkamas maistas vaikams pietų metu.

Pavakariai: pateikite savo vaikui HiPP Grūdų ir vaisių košelę, HiPP Vaisių su jogurtu tyrelės arba HiPP Vaisių duetą, kurį sudaro sluoksnis vaisių bei sluoksnis jogurto arba varškės. Keli kūdikiams skirti sausainiai, kukurūzai, ryžių paplotėliai arba džiūvesėliai bus puikus užkandis tarp pagrindinių maitinimų.

Vakarienė: skanus ir sotus vaiko vakarienės patiekalas gali būti jau paruošta košelė stikliniame indelyje „Labos nakties“ arba pieniška košė „Labos nakties“, kurią reikės paruošti. O gal mažylis labiau nori suaugusiųjų maisto? Tokiu atveju pasiūlykite jam duonos riekelę su puodeliu pieno mišinio HiPP 2 arba pieno gėrimo HiPP 3 (nuo 12 mėn.).

Patarimas: ekologišką HiPP mėsos ruošinuką su jautiena, kalakutiena ar vištiena galite naudoti, kaip užtepėlę, ant duonos.

Svarbu: Jūsų vaikui daugiau nebereikia buteliuko – jis turėtų gerti iš puodelio.

HiPP maisto produktų grupes atpažinsite pagal etikečių laukelio, kuriame nurodytas maitinimo amžius, spalvą: