Skip to main content

Aukščiausios ekologiškos kokybės ožkų pieno mišiniai

Optimalus toleravimas ypač švelnių ekologiškų ingredientų dėka

Naujieji HiPP ožkų pieno mišiniai pagaminti iš ekologiško ožkų pieno.

Dėl kruopščiai atrinkto švelnaus A2 ožkų pieno ir ekologiško GOS derinio jie yra ypač lengvai virškinami, todėl neapsunkina kūdikio pilvuko.

Ožkų piene yra daug vertingų ingredientų ir jis natūraliai lengvai virškinamas.

Ypatinga ožkų pieno ypatybė yra ta, kad jame natūraliai yra daug A2 beta kazeino, kuris struktūriškai panašus į beta kazeiną, esantį motinos piene. Virškinimo fermentai jį suskaido žymiai lengviau, todėl pieno mišinys yra lengviau virškinamas.

HiPP yra Nr.1 ekologiškų pieno mišinių prekės ženklas Europoje, remiasi daugiau nei 30 metų gamybos patirtimi. HiPP ekologijos ženklas garantuoja aukščiausius kokybės standartus, viršijančius net ES normas.

 

  • A2 ožkų pienas: natūraliai turintis daug A2 beta kazeino
  • GOS (Galakto-oligosacharidai) iš ekologiškos laktozės
  • Omega-3 riebalų rūgštys (DHA)
  • Vertingos maistinės medžiagos

Naujieji HiPP ekologiški ožkų pieno mišiniai yra supakuoti į tvarias pakuotes, todėl labai prisideda prie aplinkos ir klimato apsaugos. Be to, šie HiPP ožkų pieno mišiniai gaminami Vokietijoje, klimatui neutraliu būdu.

HiPP pieno mišiniai, pagaminti iš ekologiško ožkų pieno

Pagaminta iš aukščiausio kokybės ekologiško Europos regiono ožkų pieno, ypatingai prižiūrint bei remiantis didele kompanijos patirtimi.

Gera savijauta ir garantuota HiPP ekologiška kokybė

Kaip ir visuose HiPP pieno mišiniuose, taip ir šiuose ekologiško ožkų pieno mišiniuose, yra vertingo GOS. Šios maistinės skaidulos skatina naudingųjų pieno rūgšties kultūrų augimą storoje žarnoje ir taip gali teigiamai veikti žarnyno florą.

Mūsų naujieji HiPP mišiniai iš ekologiško ožkų pieno, taip pat aprūpina kūdikius ir mažylius visais svarbiaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kurios reikalingos normaliam augimui kiekviename jų vystymosi etape.

 

Priešingai: ožkų pieno mišiniai tampa vis labiau populiaresni. Ožkų pienas visame pasaulyje naudojamas jau tūkstančius metų ir dėl savo vertingų komponentų yra puikus pieno mišinių pagrindas.

Ožkų piene yra daug svarbių maistinių medžiagų: be kita ko, natūraliai skrandį tausojančio ir lengvai virškinamo baltymo (daugiausia A2 beta kazeino), kuris struktūriškai panašus į motinos piene esantį beta kazeiną.

2012 m. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) pripažino, kad ožkų pienas yra saugus ir tinkamas naudoti pieno mišiniuose, kurie skirti kūdikiams.

Mūsų ekologiški ožkų pieno mišiniai gaminami Vokietijoje, klimatui neutraliu būdu tausojant gamtą. Ožkų pieną gauname iš ekologinių ES ūkių.

Ožkų pieno mišiniai dažnai naudojami kaip alternatyva įprastiems pieno mišiniams, kai kūdikiai be medicininės priežasties jautriai reaguoja į įprastus pieno mišinius. Tačiau mūsų ožkų pieno mišiniuose taip pat yra baltymų, panašių į karvės pieno mišinius, todėl žinant ar įtariant alergiją karvės pieno baltymams, ožkų pieno mišinių vartoti nerekomenduojame.