Švelnus masažas

Reguliarus Jūsų odos masažas ir intensyvi priežiūra

Intensyvi odos priežiūra ir reguliarus masažas nėštumo metu padės išlaikyti odos elastingumą ir išvengti atrofinių odos ruožų (strijų) atsiradimo. Jeigu norite išsaugoti pilvo, klubų, sėdmenų ir krūtų odą be jokių matomų pasekmių, rekomenduojame reguliariai masažuoti ir puoselėti šias vietas nuo pat pradžių. Įrodyta, kad reguliarus masažas skatina odos kraujotaką,  odos medžiagų apykaitą ir padeda išsaugoti odos elastingumą.

Pilvo masažas

HiPP Mamasanft masažo aliejaus užtepkite ant viso pilvo. Jeigu Jūsų pilvas dar nėra didelis, rekomenduojamas švelnus žnaibomasis masažas, kuris atpalaiduoja jungiamąjį audinį.

Švelniai suimkite nedidelį odos plotelį nykščiu ir smiliumi ir atsargiai patempkite. Tada lengvai paritinėkite odą tarp pirštų. Atleiskite odą ir paglostykite. Geriausiai visas pilvo sritis pasieksite tęsdamos masažą sukamaisiais judesiais.

Atkreipkite dėmesį:

Esant priešlaikinio gimdymo grėsmei prieš atliekant intensyvų pilvo masažą, turėtumėte pasikonsultuoti su savo akušere ar gydytoju, nes masažas gali paskatinti nepageidaujamas gimdos susitraukimus.

Kai pilvo oda pradeda vis labiau įsitempti ir jos nebegalite pažnaibyti, tiesiog paskleiskite aliejaus ant odos ir švelniai jį įtrinkite: pirštus veskite sukamaisiais  judesiais abejose pilvo pusėse arba spyrale per visą pilvuką artėjant bambos link.

Geriausias būdas užkirsti kelią strijų susidarymui, tai masažuoti pilvo, klubų, sėdmenų ir šlaunų odą du ar tris kartus per dieną. Masažą rekomenduojama pradėti vėliausiai nuo trečiojo nėštumo mėnesio.

Pilvuką galite masažuoti sausa flanele arba minkštu bei švelniu kūno šepetėliu.

Krūtų masažas

Nėštumo laikotarpiu krūtinės oda stipriai plečiasi, todėl ja taip pat reikia pasirūpinti. Kasdienei  krūtinės priežiūrai labai tinkamas HiPP Mamasanft masažo aliejus. Jį tolygiai paskirstykite ir švelniai masažuokite žiediniais judesiais spirale nuo krūtų išorės vidurio link. Spenelių nelieskite.

Šlaunų ir sėdmenų masažas

Nepamirškite kasdienio klubų, sėdmenų ir šlaunų masažo. Labai naudingas ir šių vietų aptrynimas vėsiu vandeniu. Tai gerai stimuliuoja odos kraujotaką. Po gimdymo rekomenduotina toliau tęsti masažą, nes tai padeda audinių atsistatymui. 

Patarimas: tarpvietės masažas

Ruošiantis gimdymui akušerės rekomenduoja reguliarų tarpvietės masažą. Masažai pagerina kraujotaką, taigi ir odos elastingumą. Masažą darykite su HiPP Mamasanft masažo aliejumi.  Jei turite kokių klausimų dėl nėštumo ar maitinimo krūtimi, pasitarkite su savo akušere.