Bendrosios svetainės naudojimo taisyklės

Mieli lankytojai,

Džiaugiamės galėdami pasveikinti Jus mūsų svetainėje! Šiame puslapyje rasite bendrą informaciją apie privatumo politiką dėl mūsų internetinių pasiūlymų ir svetainės galimybių. Atkreipkite dėmesį į šią informaciją prieš naudodamiesi mūsų siūlomomis paslaugomis. Esant reikalui, bet kada susisiekite su mumis. Jei norite sužinoti daugiau apie savo duomenų saugumą, perskaitykite duomenų privatumo politiką.

1. Bendros sąlygos

Toliau nurodytos sąlygos taikomos naujienlaiškių prenumeratai, HiPP Mano mažylio klubui, žaidimams, kontaktų formos naudojimui, el. parduotuvei nukas.lt. Šios naudojimo sąlygos gali būti pakeistos bet kuriuo metu. Naudotojai apie atnaujintas naudojimo sąlygas bus informuoti svetainėje. Tie svetainės naudotojai, kurie nesutinka su atnaujintomis sąlygomis, dviejų savaičių bėgyje galės pareikšti prieštaravimus HiPP Mažylių klube. Tuomet visi asmeniniai duomenys, susiję su aukščiau paminėtu naudotoju, bus panaikinti automatiškai. Duomenų valdytojas apie pasikeitimus ir galimybę panaikinti asmeninius duomenis iš duomenų bazės taip pat bus informuoti papildomai. Naudotojui nesuteikiama teisė reikalauti žalos atlyginimo. Registruodamasis svetainėje ir toliau naudodamasis ja, naudotojas sutinka su tuo metu galiojančiomis naudojimo taisyklėmis.

2. Specialios konkursų (žaidimų) taisyklės

Konkursuose (žaidimuose) gali dalyvauti tik pilnamečiai vartotojai. Teisinio įsipareigojimo organizuoti konkursų nėra. Konkurso (žaidimo) metu laimėti prizai į grynus pinigus nekeičiami, nebent būtų nustatyta kitaip, pristatomi tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją. Prizai (dovanos) gali būti pristatomi per kurjerių tarnybą. UAB „Nukas“ darbuotojai ar jų šeimos nariai dalyvauti konkurse (žaidimo) negali. Jei konkursas (žaidimas) organizuojamas su kita įmone (konkurso partneriu), konkurse (žaidime) negali dalyvauti ir šios įmonės darbuotojai ar jų šeimos nariai. Visi duomenys, suvesti konkurso (žaidimo) dalyvio, neparduodami, neperduodami tretiesiems asmenims ar nenaudojami kitais, su konkursu (žaidimu) nesusijusiais tikslais.