„Biologinė įvairovė geroje įmonėje“

Susivienijusi pasaulio bendruomenė

HiPP enHiPP yra Verslo ir biologinės įvairovės iniciatyvos, kuri kilo 2008 m. JT Biologinės įvairovės konvencijos šalių konferencijoje, narė. „Biologinė įvairovė geroje įmonėje“ - tai įmonių sąjunga, kuri kartu gina biologinės įvairovės apsaugą ekonomikos ir visuomenės labui.

Įmonės, priklausančios šiai iniciatyvai, įsipareigojo biologinės įvairovės apsaugą integruoti į savo įmonės valdymo sistemą. Daugiau nei 40 kompanijų visame pasaulyje, pasirašiusios „Lyderystės deklaraciją“, dabar laikosi reikalavimo skatinti biologinę. Svarbus indėlis į sąžiningą prekybą buvo padarytas 2010 m. JT rūšių išsaugojimo konferencijoje Nagojoje, Japonijoje. Be to, šios konferencijos metu buvo apibrėžtos gairės, kaip tinkamai ir sąžiningai paskirstyti žaliavas iš šalies-gamintojos į šalį-vartotoją.

Daugiau informacijos anglų kalba: www.business-and-biodiversity.de

HiPP įmonė dalyvauja įvairiuose tvarios gamybos ir biologinės įvairovės išsaugojimo projektuose.

Nuolat bendradarbiaujame su nevyriausybinėmis organizacijomis ir asociacijomis, tokiomis kaip „AöL“ (Ekologiško maisto gamintojų asociacija), B.A.U.M. (Vokietijos ekologinio sąmoningumo valdymo grupė), Greenpeace, Bioland, Naturland, įvairiomis mokslo institucijomis ir kt.