Meniu

Privatumo politika

Sveiki atvykę į hipp.lt. Džiaugiamės, kad domitės HiPP kompanija ir jos gaminamais produktais. Mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad nebus pažeistas Jūsų privatumas. Žemiau rasite informaciją, kaip HiPP tvarko Jūsų asmeninius duomenis. Svetainę hipp.lt tvarko HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG (toliau – HiPP).

HiPP renka, kaupia ir apdoroja Jūsų asmeninius duomenis tik tuo atveju, jei tai leidžia teisės aktai arba Jūs tam davėte sutikimą. Jūsų duomenys negali būti perduodami tretiesiems asmenims. Šiuos duomenis mes naudojame norėdami suteikti Jums informacijos apie mitybą, odos priežiūrą, mažylio vystymąsi ir apie kitas mūsų teikiamas paslaugas. Nedvejodami susisiekite su mumis, jei norėsite tvarkyti savo asmens duomenis (koreguoti informaciją, ją ištrinti, apriboti duomenų naudojimą ar jų perkėlimą). Asmens duomenų apsaugos priežiūrą vykdo Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (Kontaktinė informacija:

A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius
Tel. (8 5) 271 2804, 279 1445
Faks. (8 5) 261 9494

El. paštas ada@ada.lt). Teisinis duomenų apsaugos pagrindas yra Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (Reglamentas (ES) 2016/679).

1. Duomenų apdorojimas

Yra du būdai, kuriais mes gauname Jūsų duomenis: savo duomenis Jūs pateikiate mums patys arba mes juos renkame, kai Jūs naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis.

1.1 Duomenys, kuriuos Jūs pateikiate mums

Jūs galite naudotis hipp.lt svetaine, nepateikdami jokios asmeninės informacijos. Jei naudojatės tam tikromis paslaugomis, pvz., HiPP Mano mažylio klubu, kontaktų forma, mes prašysime pateikti ir asmeninę informaciją (Jūsų vardas, el. pašto adresas, namų adresas). Tokios informacijos pateikimas padeda greičiau išspręsti Jums rūpimus klausimus ar pagreitina paslaugos prieinamumą. Kai kurios paslaugos apskritai negali būti suteiktos, jei neįvesite prašomų duomenų. Daugiau informacijos apie hipp.lt svetainėje teikiamas paslaugas skaitykite 2-ame privatumo politikos skyriuje.

1.2 Duomenys, kuriuos mes gauname, kai Jūs naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis

Kai kurie duomenys pradedami rinkti jau tada, kai Jūs apsilankote mūsų svetainėje.

1.2.1 Protokoliniai duomenys

Automatiškai žiniatinklio renkami protokoliniai duomenys. Kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mūsų internetinių paslaugų puslapio ir kai atsisiunčiate failą, su šiuo procesu susiję prieigos duomenys išsaugomi mūsų serveryje esančiame protokolo faile. Šių duomenų rinkinį sudaro:

  • puslapis, iš kurio Jūs “atėjote” į mūsų svetainę
  • ieškomo puslapio ar failo pavadinimas
  • paieškos data ir laikas, įsitikinti, ar paieška buvo sėkminga ir koks serverio pajėgumų panaudojimas užklausos metu
  • parsisiųstų duomenų kiekis
  • IP adresas, kurį suteikė paslaugos teikėjas
  • jei prisijungėte naudodamas vartotojo paskyrą, tada renkami ir prisijungimo konkrečioje svetainėje duomenys
  • kliento aptikimas (kokiu įrenginiu naudojotės – mobiliu telefonu, staliniu kompiuteriu, t.t.)

Ši informacija vertinama anonimiškai, tik statistikos tikslais.

1.2.2 Slapukai (angl. Cookies)

Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Mūsų tinklalapyje slapukai naudojami šiais tikslais, kurie užtikrina tinkamą puslapio veikimą:

Slapuko pavadinimas Slapuko funkcija
“Etracker” slapukai Grįžtančių lankytojų nustatymas; aprašyta 1.2.3 punkte
Laikinieji slapukai (pastaba apie žindymą) Pastaba apie žindymo naudą parodoma vieną kartą ir daugiau neberodoma, kol naršote svetainėje. Jie pašalinami kai užverčiate naršyklę.
Laikinieji slapukai (el. parduotuvė) Jei apsipirkdami el. parduotuvėje naudojate savo prisijungimo duomenis, tol, kol naršote el. parduotuvėje, prisimenamas Jūsų pirkinių krepšelis, produktai, kuriuos neseniai peržiūrėjote, teikiamos paslaugos, susijusios su Jūsų veikla svetainėje. Šie duomenys prisimenami tik tol, kol Jūs neatsijungiate arba neužverčiate naršyklės.
Pastaba dėl slapukų Neberodyti pastabos dėl slapukų naudojimo kiekviename puslapyje.

1.2.3 „Etracker“ slapukai

Siekiant teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas hipp.lt svetainėje ir su ja susijusiuose puslapiuose, duomenų rinkimui ir kaupimui naudojamos priemonės, kurias tiekia “etracker” GmbH. Šie duomenys gali būti panaudoti sukuriant naudotojų profilius pagal slapyvardžius. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Duomenys, kurie surenkami naudojant „etracker“, neleidžia tinklalapiui įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), informacija nesusiejama su konkrečiu lankytoju, nebent pats lankytojas duotų sutikimą ir pateiktų šią informaciją. Lankytojas bet kuriuo metu gali atšaukti savo duotą sutikimą:

Nematote mygtuko? Išjunkite reklamų blokavimą ir iš naujo įeikite į svetainę.

1.2.4 Kiti duomenų rinkimo būdai

2. Ameninės paslaugos

2.1 Kontaktų forma

Hipp.lt svetainėje pateikiama kontaktų forma, kuria naudodamiesi galite pateikti mums užklausas. Bet kuriuo atveju mes rinksime Jūsų duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas), kad galėtume su Jumis susisiekti. Jei pateiksite savo tel. nr., į Jūsų klausimą galėsime atsakyti ir telefonu.

Visi duomenys naudojami tik tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą. Jokiais reklamos tikslais šie duomenys nenaudojami.

Mums bus malonu informuoti Jus apie visus saugomus duomenis, susijusius su Jumis. Plačiau apie tai skaitykite skiltyje „Kontaktai“.

2.2 Naujienlaiškiai, nesusiję su HiPP Mano mažylio klubu

Mes taip pat siūlome galimybę gauti naujienlaiškius, susijusius su mūsų produktais. Registracijos ir komunikacijos tikslais kaupiame duomenis su Jūsų adresu, vardu, pavarde, el. pašto adresu, kad patvirtintume Jūsų registraciją ir galėtume siųsti naujienlaiškius.

Mes nuolat stengiamės tobulinti siunčiamą naujienlaiškį, todėl įvertiname, ar jis pasiekė adresatą, ar buvo peržiūrėtas, kokios nuorodos buvo paspaustos, ar buvo sukurti automatiniai klaidų pranešimai.

Duomenis renka ir tvarko HiPP. Jie negali būti perduodami tretiesiems asmenims.

Užsiregistruodami gauti naujienlaiškį, Jūs sutinkate su aukščiau aprašytu Jūsų duomenų naudojimu. Bet kuriuo metu savo sutikimą galite atšaukti. Naujienlaiškių galite atsisakyti bet kuriuo metu. Tai paprastai galite padaryti paspaudę nuorodą, esančią naujienlaiškyje.

2.3 El. parduotuvė

El. parduotuvėje lengvai ir patogiai galite įsigyti HiPP produktų ir gauti juos tiesiai į namus. Savo užsakymą galite atlikti naudodami kliento paskyrą arba apsipirkti ir neturėdami paskyros.

Norėdami įvykdyti Jūsų užsakymą, mes renkame Jūsų kontaktinius duomenis – vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, pirkimų istorija, bei duomenis, kurie susiję su mokėjimo įvykdymu, pvz., banko ar kredito kortelės informacija. Jūsų nurodytu el. pašto adresu siunčiame užsakymo patvirtinimą, o jei susikuriate kliento paskyrą – el. paštu patvirtinate savo tapatybę. Savo paskyrą galite panaikinti prisijungę prie jos arba paskambinę nemokamu telefonu 8 800 44800.

3. Socialiniai tinklai

Mūsų puslapyje socialiniuose tinkluose (Facebook, YouTube, Instagram) rasite naudingos Jums informacijos ir, naudodamiesi jais, palaikyti su mumis ryšį. Socialiniai tinklai taip pat kaupia asmeninius duomenis, pvz., per Jūsų sukurtą profilį ar naudojant „socialinius papildinius“ (plug-in), kurie įdiegiami trečiųjų šalių tinklalapiuose.

Naudodamiesi socialiniu tinklu, galite atsiųsti mums užklausą. Jūsų duomenys bus panaudoti tik tam, kad atsakytume į Jūsų užklausą, ir nebus perduodami tretiesiems asmenims.

Norėdami su mumis susisiekti naudodami socialinius tinklus, pirmiausia turite juose užsiregistruoti. Tuomet įmonės, teikiančios šias paslaugas, esant reikalui, užregistruos, kaups ir naudos Jūsų asmeninius duomenis. Mes neturime jokios įtakos duomenų pobūdžiui, apimčiai ir apdorojimui. Tai galioja ir paveikslėliams/filmukams, kurie patalpinami socialiniame tinkle. Atminkite, kad teisės gali būti perduodamos socialiniams tinklams. Išsami informacija pateikiama konkretaus paslaugų teikėjo naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Šias paslaugas teikia įmonės, įsikūrusios Jungtinėse Amerikos Valstijose:
Facebook Inc. (1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA)
Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA)

Jei atidarote mūsų svetainėje esantį tinklalapį, kuriame yra toks papildys, Jūsų naršyklė sukurs tiesioginį ryšį su atitinkamų įmonių serveriais. Įskiepio turinys perduodamas tiesiai į Jūsų naršyklę ir integruojamas į svetainę. Mes neturime jokios įtakos duomenų apimčiai, kurią atitinkamos įmonės įrašo naudodamos tokius papildinius. Žemiau pateikta informacija yra pagrįsta mūsų turimomis žiniomis:

Integruodamos papildinius, atitinkamos įmonės gauna informaciją, kad Jūs apsilankėte mūsų siūlomuose puslapiuose. Jei jau esate prisijungę prie aukščiau minėtų įmonių, jie gali priskirti šį apsilankymą Jūsų paskyrai. Jei veikiate naudodami papildinius, Jūsų naršyklė susijusius duomenis tiesiogiai persiųs aukščiau minėtai įmonei, kur saugomi Jūsų duomenys. Net jei ir neturite naudotojo paskyros šiuose puslapiuose, vis tiek išlieka tikimybė, kad jie sužinos Jūsų IP adresą ir išsaugos jį.

Todėl negalime atmesti galimybės, kad kiekvienas mūsų svetainės lankytojas, gali būti aptinkamas aukščiau minėtų įmonių pagal jo IP adresą, net jei vartotojas ir nepaspaudė papildinių.

Norėdami daugiau sužinoti apie duomenų rinkimą, tolesnį jų tvarkymą, naudojimo tikslus ir apimtis, kurį vykdo aukščiau minėtos įmonės, bei Jūsų teises ir privatumą, žr. privatumo politiką, kurią teikia:

Facebook: http://www.facebook.com/policy.php

Google: http://www.google.com/intl/de/privacy/privacy-policy.html

YouTube: https://www.youtube.com/account_privacy

4. Kontaktai

HiPP įmonėje už duomenų apsaugą atsako:

p. A. Maier
El. paštas: datenschutz(at)hipp.de
Georg-HiPP-Straße 7
85276 Pfaffenhofen

©2016 HiPP