Produktų paieškaAlergijos rizika


Išplėstinė produktų paieška

 • Moksliniais tyrimais įrodyta

  HiPP arbatos, kurios paženklintos simboliu “Draugiška dantukams”, buvo moksliškai ištirtos ir įrodyta, kad jos nesukelia dantų ėduonies bei nepažeidžia dantų paviršiaus.

  Kokie buvo atliekami tyrimai?

  Arbatą gėrė savanoriai, kuriems po 30 minučių buvo matuojamas burnos pH. pH parodo rūgštingumą: kuo pH reikšmė mažesnė, tuo gėrimas yra labiau rūgštinis. Dantų emalį gali sukelti rūgštūs produktai arba cukraus skilimo bakterijos.

  Kadangi po HiPP arbatų vartojimo burnos pH nenusileido žemiau 5.7 ribos, joms buvo suteiktas “Laimingo dantuko” simbolis.

  HiPP - pirmoji kompanija, kuri pagamino tirpias “Draugiškas dantukams” arbatas. Jos greitai paruošiamos ir mėgiamos mažylių.


  HiPP tirpios arbatos

  HiPP tirpios arbatos (“Vaisinė raudonoji arbata”, “Vaisių melisų arbata”) yra su izomaltulioze. Šis ingredientas naudojamas vietoje cukraus. Svarbu tai, kad bakterijos neskaido izomaltuliozės burnoje (skirtingai nei cukraus) ir dėl to nesukuriama rūgštinė terpė, kuri gali sukelti dantų ėduonį. Todėl arbatos ženklinamos kaip “Draugiškos dantukams”. 

  Kas yra izomaltuliozė? Izomaltuliozė yra natūralus angliavandenis, kuris gaunamas iš cukrinių runkelių. Arbatos su izomaltulioze yra mažiau saldžios už arbatas su cukrumi, lengvai virškinamos ir yra tinkamos kūdikiams ir mažiems vaikams.

 • Ženklas “Draugiška dantukams”