Produktų paieškaAlergijos rizika


Išplėstinė produktų paieška

Kūdikio mitybos planas: nuo 7 iki 9 mėnesio

Maždaug 6 mėnesių amžiaus kūdikiai sulaukia savo pirmųjų dantukų.  Jie jau geriau manipuliuoja liežuviu, taigi nuo 8 mėnesio jau pats laikas pradėti valgyti maistą su smulkiais gabaliukais.

Pusryčiai: išlieka maitinimas mamos pienu ar ekologišku tolesnio maitinimo pieno mišiniu HiPP2. Tolesnio maitinimo pieno mišiniai atitinka vyresnių kūdikių poreikius. Nuo 8 mėnesio amžiaus pradėkite savo kūdikį mokyti gerti iš puodelio. Tai skatina kūdikio vystymąsi ir geriau mažylio dantukams.

Priešpiečiai: toliau galite tęsti maitinimą mamos pienu arba ar ekologišku tolesnio maitinimo pieno mišiniu HiPP2. Jeigu kūdikis jaučiasi alkanas, papildomai jam galite duoti HiPP Vaisių ir grūdų tyrelės. Tai lengvai virškinamas patiekalas, bet dėl grūdų kartu yra ir sotus.

Pietūs: HiPP patiekalai su daržovėmis ir mėsa kūdikiams nuo 8 mėnesių atitinka mažylių poreikį lavinti kramtymo įgūdžius, nes šie patiekalai yra su mažais gabaliukais. Maisto kramtymas svarbus kūdikio vystymosi etapas, kadangi tai turi įtakos mokytis kalbėti. Šio amžiaus kūdikių maisto porcijos jau yra didesnės.

Pavakariai: paruoškite HiPP ekologišką grūdų košę, kurią galite pagardinti HiPP vaisi