Produktų paieškaAlergijos rizika


Išplėstinė produktų paieška

Patarimai, kaip prižiūrėti dantukus

Sveiki dantukai nuo pat pradžių

Laikykitės “draugiškos dantukams” dietos, kurioje yra mažai cukraus ir rūgščių bei prižiūrėkite dantukus. Kuo pirmieji pieniniai dantukai bus sveikesni, tuo bus geriau vėliau išdygusiems, juos pakeitusiems dantukams. Štai kodėl svarbu pradėti laiku prižiūrėti dantukus, tačiau nereikia labai anksti. Mes Jums pateiksime keletą patarimų. Be to, pasitarkite su odontologu. 

HiPP Patarimas 1 – mažų dantukų valymas

Iš karto pradėkite valyti išdygusį pirmąjį dantuką. Pradžioje jį galite valyti drėgnu vatos tamponėliu. Vėliau, kai išdygs daugiau dantukų, juos reikėtų valyti su kūdikio dantų šepetėliu vieną arba du kartus per dieną.

Pirmuosius kelis dantukus galite valyti be dantų pastos, nes vaikas dar nesugebės po valymo išskalauti burnytės ir jos išspjauti. Paklauskite pediatro dėl dantų pastos ir gausite patarimą, kada ją pradėti vartoti ir kokia labiausiai tinkama. 

Taip pat su pediatru pasitarkite dėl fluorido stipresniems dantukams. Pediatras geriausiai žinos, kokios dantų pastos reikia Jūsų kūdikiui. 

HiPP Patarimas 2 – mažųjų dantukų apsauga

Ar žinote, kad dantų ėduonį vaikui galite perduoti? Jeigu nulaižysite kūdikio čiulptuką ar šaukštelį, bakterijos iš Jūsų burnos gali būti perduotos kūdikiui. Todėl čiulptuką geriau nuplaukite ir turėkite sau atskirą šaukštelį.